parallax background

Terapie małżeńskie Warszawa

Terapie małżeńskie Warszawa

Każda miłość ma swoją dynamikę – na początku jest czas zauroczenia, fascynacji, namiętności i idealizacji drugiej osoby, ale jest też czas na stabilizację uczuć, codzienność i monotonię. W relacji, o którą dwoje ludzi nie dba każdego dnia, może pojawić się gorszy okres, a nawet poważny kryzys. Czy warto trwać w związku, w którym nie jesteśmy szczęśliwi? Czy warto dać sobie szansę? Poszukajcie wsparcia u psychologa.

Pomoc w kryzysie małżeńskim

W Yellow Glasses uważamy, że nie ma kryzysów, z których nie da się wyjść. Naszym zadaniem jest opracowanie najlepszego dla danej pary planu terapii, który poprawi komunikację oraz pomoże w lepszym zrozumieniu siebie nawzajem.

Terapia dla małżeństw i związków nieformalnych – jak radzić sobie, kiedy psychologa nie ma w pobliżu?

Rozmowa jest najważniejsza. Nie da się przecież wejść w głowę drugiego człowieka i odgadnąć jego myśli. Szkoda czasu na domysły i nietrafione nadinterpretacje – dlatego warto rozmawiać, podejmować próby rozwiązania problemu i uczyć się znajdowania kompromisów. Aby relacja nie była skazana na niepowodzenie, trzeba dać z siebie wszystko, pamiętać o ciągłym wysiłku wkładanym w funkcjonowanie związku, starać się każdego dnia być lepszym dla siebie i dla drugiej osoby.

Yellow Glasses w Warszawie terapie małżeńskie online i stacjonarnie

Codzienne kłótnie, brak zrozumienia, nierówna relacja, zdrada, zazdrość, niesatysfakcjonujące życie seksualne, różnice w wychowaniu dziecka – powodów, kiedy w związek dwojga ludzi zaczyna się psuć, może być bardzo wiele. Jeśli szukacie szansy na uzdrowienie relacji, lepszą jakość życia i ponowne odkrycie łączącej Was miłości – zapraszamy na terapię małżeńską w Yellow Glasses.


CHĘTNIE POROZMAWIAMY

zapraszamy do kontaktu


home_coaching2_pic4
ZADZWONIMY DO CIEBIE

zostaw telefon, a my oddzwonimy.