parallax background

Terapia przeciwlękowa

Czym jest lęk fobiczny?

Lękiem określamy niekomfortowy stan emocjonalny związany z poczuciem zagrożenia. Cierpiąca na niego osoba odczuwa niepokój, skrępowanie. Nie ma on związku z konkretnym zagrożeniem lub bólem. Kiedy dominuje w zachowaniu, staje się lękiem patologicznym. Lęk fobiczny to inaczej lęk sytuacyjny, czyli obawa przed określoną sytuacją, prowadząca do unikania jej. Chory może odczuwać nieprzyjemne objawy, takie jak:

  • pocenie się,

  • drżenie określonych części ciała,

  • zawroty głowy, bóle brzucha, serca,

  • świąd skóry, mrowienie i inne.

Jeśli dostrzegasz u siebie jeden lub kilka z powyższych symptomów, nie potrafisz zapanować nad uczuciem irracjonalnego strachu i szukasz pomocy specjalistów – zadzwoń. Oferujemy terapie antystresowe, dzięki którym znów zaczniesz lepiej funkcjonować!

Wybierz terapię przeciwlękową, dzięki której znów zaczniesz się uśmiechać

Leczenie fobii to proces wieloskładnikowy. W naszym zespole spotkasz psychologów, dietetyków, pedagogów, sportowców, których łączy jedno – chęć pomocy oraz wiara w to, że potrafimy nauczyć ludzi żyć szczęśliwie. Dokładnie zaplanowane sesje dla osób cierpiących na lęk fobiczny, fobię społeczną lub inne tego typu zaburzenia pozwalają spojrzeć w głąb siebie i dotrzeć do źródła problemu.

Przyjdź na terapię fobii społecznej i ciesz się jak dawniej kontaktami z ludźmi

Zaburzenia lękowe wobec innych osób lub określonych sytuacji społecznych dotyczą nawet kilku procent społeczeństwa. Fobie pojawiają się już u dzieci i poważnie rzutują na dorosłe życie. Paniczny lęk przed spotkaniem w grupie czy koniecznością przemawiania na forum utrudnia funkcjonowanie w szkole lub pracy. Ale… możesz go pokonać dzięki terapii! Wystarczy, że skorzystasz z naszej propozycji i umówisz się na pierwsze spotkanie.

Pozwól sobie pomóc. Wykorzystaj skuteczną broń, jaką jest przeciwlękowa terapia antystresowa! Zadzwoń!


CHĘTNIE POROZMAWIAMY

zapraszamy do kontaktu


home_coaching2_pic4
ZADZWONIMY DO CIEBIE

zostaw telefon, a my oddzwonimy.