parallax background

Terapia CBT

Terapia CBT

Każdy z nas codziennie odczuwa emocje wywoływane przez rozmaite życiowe wydarzenia. Niekiedy zdarza się jednak, że utrwalone wzorce myślowe i przekonania dotyczące konkretnych sytuacji powodują zachowania, które negatywnie wpływają na samopoczucie albo relacje z otoczeniem. Jedną z najpopularniejszych, a zarazem najbardziej skutecznych metod uwolnienia się od niewłaściwych wzorców reagowania jest terapia poznawczo-behawioralna. W Yellow Glasses proponujemy zatem psychoterapię CBT zarówno
w formie stacjonarnej, jak i online.

Terapia poznawczo-behawioralna – stacjonarnie albo online

Niewłaściwy sposób postrzegania i oceny różnego rodzaju sytuacji może prowadzić do znacznego pogorszenia nastroju, obniżenia motywacji do działania bądź zmiany, a także negatywnie wpływać na relacje międzyludzkie. Przykładowo, samotna osoba, która uważa, że nie zasługuje na miłość, może nie próbować poznawania nowych ludzi, tym samym podtrzymując niską samoocenę. Terapia CBT pozwala na analizę powiązania bodźca, wywoływanych przez niego emocji oraz podejmowanego działania, a następnie uświadomienie, że reakcja na daną sytuację może być inna. Kluczowy etap terapii poznawczo-behawioralnej – online i stacjonarnej – to zaś pomoc w wykształceniu nowych, prawidłowych sposobów reagowania.

Psychoterapia CBT

W Yellow Glasses w Warszawie chcemy pomóc Ci w zrozumieniu oraz identyfikowaniu swoich uczuć, rozpoznawaniu negatywnych wzorców zachowań i wykształceniu odpowiednich reakcji emocjonalnych. Z tego powodu proponujemy specjalistyczną terapię CBT prowadzoną przez doświadczonego psychoterapuetę, która pozwoli Ci zmienić swoje spojrzenie na świat i relacje z ludźmi, a tym samym wykonać duży krok na drodze do szczęścia. Terapia poznawczo-behawioralna to także skuteczna metoda leczenia depresji czy zaburzeń lękowych oraz radzenia sobie ze stresem. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego oferujemy konsultacje zarówno online, jak i stacjonarnie. Zapraszamy!


CHĘTNIE POROZMAWIAMY

zapraszamy do kontaktu


home_coaching2_pic4
ZADZWONIMY DO CIEBIE

zostaw telefon, a my oddzwonimy.